Dzień Języków Obcych 2019

W piątek, 20 grudnia, w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Tym razem udaliśmy się w muzyczną podróż po świecie, poszukując odpowiedzi na pytanie „Co nam w duszy gra?”.
Przewodnikami po krajach byli oczywiście nasi uczniowie, którzy w sposób wyjątkowy wyczarowali atmosferę Meksyku, Rosji, Włoch, Brazylii, Japonii i wielu innych malowniczych krain. Centralnym elementem była prezentacja utworu muzycznego charakterystycznego dla danego kraju. Nie zabrakło przepięknych dekoracji oraz wyśmienitych potraw.
Zastanawiacie się dokąd podróżowaliśmy? Obejrzeliśmy m.in. doskonale odtańczoną, radosną belgijkę, profesjonalny ländler, energetyczny pokaz flamenco, koncert mariachi oraz nostalgiczne fado. Nasi uczniowie, po raz kolejny, wykazali się niezwykłą kreatywnością. Było pysznie, kolorowo i bardzo muzycznie.