Wizyta “Funky Angels and Friends” w klinice Budzik

W ubiegłym tygodniu,  28 maja 2018 r., zostaliśmy zaproszeni przez Klinikę Budzik, by uczestniczyć w obchodach Dnia Matki i Dziecka i zaśpiewać dla podopiecznych. Nasi uczniowie wykonali dwa utwory z płyty ” The Light “- “I’m still looking for…” oraz „Beauty and the Beast”. Towarzyszyli nam goście specjalni płyty- Brian Fentress oraz Antek Scardina OFC.

Będąc w klinice uczestniczyliśmy w pokazie pierwszej pomocy, mieliśmy również okazję poznać formację “Czerwone noski”  i obejrzeć ich fantastyczny występ! Wszyscy byliśmy zachwyceni!

Dla Fundacja Ewy Błaszczyk “Akogo?” oraz Budzika przekazaliśmy 120 egzemplarzy naszej autorskiej płyty  “The Light”, którą dedykowaliśmy wszystkim dzieciom, które przebywają w tym miejscu, przekazując ” światełko nadziei “.

Było nam niezwykle miło gościć w Budziku! Serdecznie dziękujemy za wspaniały wspólny czas.