Wszystkie kolory świata

WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA

W tym roku nasza szkoła ponownie zaangażowała się w globalny projekt UNICEF „Wszystkie kolory świata” biorąc udział w IV edycji projektu.

W tegorocznej edycji, w naszej szkole, wzięło udział 96 uczniów z klas drugich: 2c, 2d, 2e oraz klas trzecich :3b, 3c, 3d.

Uczniowie przy pomocy nauczycieli – wychowawców, rodziców i dziadków uszyli przepiękne lalki pochodzące z różnych stron świata. W dniu zebrań semestralnych w szkole została zorganizowana wystawa lalek, której towarzyszyły informacje o projekcie na plakatach i bilbordzie wraz z zaproszeniem na aukcję prezentowanych lalek.

Licytacja lalek dostarczyła nam wszystkim wielu emocji, przybyło dużo rodziców, a gościem honorowym, była zaproszona na tę uroczystość, pani Majka Jeżowska Ambasador Dobrej Woli UNICEF.

Wszystkie lalki zostały sprzedane ( dwie nawet po 1000 zł). Hojność naszych rodziców i innych zaproszonych na licytację gości przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, za co serdecznie dziękujemy.Udało nam się zebrać rekordową kwotę 15 630 złotych, która została przesłana na konto UNICEF POLSKA.