Wszystkie projekty

eTwinning Projekt “Stay Human”

 

 

Więcej

Let’s sing&love English” 2018/2019

 

 

Więcej

Wychowanie przez sztukę która jest pasją!

Spotkania ze znanymi artystami ze świata muzycznego.

 

Więcej

Let’s Sing and Love English

Razem z Brianem Fentressem – finalistą 8 edycji The Voice of Poland, nasi uczniowie nagrali kolejny wspólny utwór w Domu Kultury Kadr.

 

Więcej

Maths & Science

W roku szkolnym 2017/2018, po raz kolejny realizujemy program zajęć Primary Academy oparty na zintegrowanym nauczaniu językowo – przedmiotowym (CLIL), w ramach współpracy Fundacji Szkolnej z Angloschool – Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English.

Więcej

Wszystkie kolory świata

W tym roku nasza szkoła ponownie zaangażowała się w globalny projekt UNICEF „Wszystkie kolory świata” biorąc udział w IV edycji projektu.

Więcej

Myślę, czuję, oglądam, widzę, doświadczam

Innowacja pedagogiczna mająca na celu kształtowanie zainteresowań i uzdolnień plastycznych, muzycznych, aktorskich, literackich, scenograficznych, fotograficznych uczniów.

Więcej

WARSZAWA –MOJE MIASTO

Nadrzędnym celem podjętych działań innowacyjnych jest rozbudzenie zainteresowań dzieci rodzinnym miastem, jego pięknem i bogatą historią, tradycjami i wartościami kulturowymi.

Więcej

Mistrzowie kodowania

Nauka programowania jest dziś jak kiedyś nauka czytania i pisania – otwiera drogę
do kariery i pozwala zrozumieć współczesny świat.

Więcej

Penfriends

W ramach projektu dzieci prowadzą korespondencję z rówieśnikami z innych krajów,  uczęszczających do szkół pod patronatem Cambridge English.

Więcej

Tolerancja

Różni, ale razem.

Więcej

Robotyka i programowanie

Szkoły Fundacji Szkolnej realizują program nauczania programowania i robotyki, który ma na celu rozbudzanie w uczniach potrzeby wytyczania nowych ścieżek rozwoju i kreatywnego wykorzystywania możliwości, jakie dają nowoczesne technologie informatyczne.

Więcej

Klub Młodego Odkrywcy

W Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Gutenberga 20 Fundacji Szkolnej w Warszawie Pani Monika Kokosza prowadzi zajęcia interdyscyplinarne w ramach Klubu Młodego Odkrywcy pod patronatem Centrum Nauki Kopernik oraz programu szkolnego Badacz Wody.

Więcej

Szkoła z klasą

W tym roku szkolnym przystąpiliśmy do programu Szkoła z Klasą, który jest częścią ogólnopolskiej akcji edukacyjnej prowadzonej od 2002 r.

Więcej

Szkoła z klasą

W tym roku szkolnym przystąpiliśmy do programu Szkoła z Klasą, który jest częścią ogólnopolskiej akcji edukacyjnej prowadzonej od 2002 r.

Więcej